Śpiworek z odpinanymi rękawami HIT na zimię! 5 Zalet

sty 6, 2024

Śpiworek z odpinanymi rękawami

Śpiworek z odpinanymi rękawami HIT na zimię!

Zimowe dni mogą być wyjątkowo wymagające dla maluszków, zwłaszcza jeśli chodzi o zapewnienie im komfortu podczas snu. Jednym z kluczowych elementów, który może znacząco poprawić jakość snu naszych najmłodszych, jest odpowiednio dobrany śpiworek. Dlatego też z przyjemnością przedstawiamy Wam świetny produkt firmy Jollein, który stał się hitem sezonu – śpiworek zimowy o wartości 2.0 tog /3.0 tog z odpinanymi rękawami, dostępny tutaj.

Zalety Śpiworka z odpianymi rękawami na zimę.

  1. Uniwersalność temperaturowa (2.0 tog/ 3.0 tog): śpiworek został zaprojektowany z myślą o różnych warunkach temperaturowych (posiada wartość 3.0 z dopiętymi rękawkami i 2.0 z odpiętymi rękawkami). Zapewnia optymalną izolację termiczną, utrzymując ciepło, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Śpiworek z odczepionymi rękawami, a więc o wartości 2.0 tog sprawdzi się zarówno podczas chłodniejszych nocy, jak i w łagodniejsze dni zimowe. W przypadku wyjątkowo mroźnych dni, można dopiąć rękawki, wtedy producent zapewnia izolacje termiczną o wartości 3.0 tog.
  2. Odpinane rękawy dla pełnej kontroli: innowacyjny design śpiworka umożliwia łatwe odpinanie rękawów. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą dopasować ubiór dziecka do panującej temperatury. Odpinane rękawy sprawiają, że śpiworek jest funkcjonalny i zastosowanie go staje się możliwe przez wiele miesięcy.
  3. Bezpieczeństwo Maluszka na pierwszym miejscu: śpiworek posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które są delikatne dla skóry dziecka i nie powodują alergii. Odpinane rękawy są starannie zabezpieczone, aby uniknąć ewentualnych zagrożeń.
  4. Łatwość utrzymania w czystości: produkty dostępne na myciuszek.pl są nie tylko funkcjonalne, ale także praktyczne w utrzymaniu w czystości. Śpiworek Jollein, o którym jest ten artykuł można łatwo prać w 40 stopniach w pralce, co ułatwia codzienne dbanie o higienę maluszka.

Dlaczego warto wybrać właśnie ten śpiworek z odpinanymi rękawami ?

Nie tylko ze względu na jego wyróżniającą się funkcjonalność, jaką jest możliwość odpinania rękawków, ale również dlatego że ten śpiworek wykonany jest z  miękkiej bawełnianej dzianiny. Jest bardzo przyjemny w dotyku, taki jak Myciuszek lubi najbardziej.  Co więcej, zamki są ukryte, a metalowa część zamka znajduje się u dołu śpiworka, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i komfort snu. Mamy na całym świecie bardzo polecają takie śpiworki dla dzieci, bo to gwarancja spokojnego, komfortowego snu dla Twojego dziecka i Ciebie!

Koniecznie sprawdź poniższą galerię zdjęć, produktu na żywo oraz znajdź na naszym facebooku krótki filmik.

IMG 1693
IMG 1694

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOKA, sprawdź posty, tam znajdziesz krótki filmik prezentujący powyższy śpiworek z odpinanymi rękawami.

Zachęcamy również do przeglądnięcia naszej oferty śpiworków, w innej kolorystyce i w różnych rozmiarach.

Przejdź do sklepu, kategoria śpiworki.

Favicon sklepu myciuszek

Myciuszek

Sklep dla niemowląt i małych dzieci, w którym znajdziesz produkty takie jak ubranka, pieluszki, przytulanki, pościele, otulacze, śpiworki oraz zabawki o wysokiej jakości wykonania. 

Ostatnie posty

Masz pytania o dany produkt?

Jeżeli masz wątpliwości i dodatkowe pytania na temat jakiegoś produktu, śmiało pisz poprzez czat lub formularz kontaktowy!

Masz pytania o dany produkt?

Jeżeli masz wątpliwości i dodatkowe pytania na temat jakiegoś produktu, śmiało pisz poprzez czat lub formularz kontaktowy!