Jakie produkty są dobre na ząbkowanie?

mar 4, 2023

Co może przydać się podczas ząbkowania?

Ząbkowanie to często trudny okres dla niemowlaka, ale i rodziców, dzieci bywają wtedy płaczliwe i rozdrażnione. Przydatnym produktem w tym ciężkim okresie może okazać się – gryzak, który trochę ulży swędzącym dziąsłom, ale i też zajmie uwagę dziecka.

Gryzaki

W naszym sklepie, znajdziesz gryzaki z elementami materiałowymi, które od razu mogą posłużyć jako mini ręcznik, ponieważ ilość wydzielanej śliny może się nieco zwiększyć. Co więcej, niektóre gryzaki oprócz dodatkowej części materiałowej pełnią również dodatkową funkcję grzechotki, co jest kolejnym elementem przykuwającym uwagę Twojego dziecka. W naszym sklepie oferujemy gryzaki firmy Hi little one i Nuuroo,  wykonane są z drewna bukowego oraz z bio bawełny. Drewno bukowe, jest jednym z najbardziej ekologicznych i bezpiecznych materiałów do gryzienia polecanym dla niemowląt. Firma Hi little one dba nie tylko o jakość materiałów, ale też o wygląd, grzechotki są ładne i estetycznie wykonane ( w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru). Sprawdź sam poniżej polecany produkty!

 1. Gryzak+grzechotka
 2. Gryzak+pieluszka 30cmx30cm
  • Gryzak+przytulanka w kształcie króliczka
   hi little one gryzak grzechotka
   gryzak pieluszka
   hi liitle one gryzak krolik

   Droższą alternatywą są gryzaki, duńskiej firmy Nuuroo, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ale i minimalistycznym designem o stonowanych kolorach. Co więcej pełnią również funkcje grzechotek. Polecamy:

   1. Gryzak z grzechotką w kształcie misia
   2. Gryzak z grzechotką w kształcie królika
      nururro gryzak misiek 1
      nuuroo grzechotka krolik 1

      Śliniaki/Apaszki

      Niemowlęta uwielbiają wszystko wkładać do buzi,  nie tylko ze względu na swędzące dziąsła, ale też jest to ich sposób na poznawanie świata. Towarzyszy temu mnóstwo wydzielanej śliny, którą wciąż trzeba wycierać, żeby dziecko nie miało mokrego ubrania. UWAGA! Jest na to sposób, wystarczy stosować śliniaki, ale nie te które zakładamy podczas karmienia niemowlaka i są mało atrakcyjne do chodzenia w nich przez cały dzień. Zastosuj śliniak, który wygląda jak apaszka, jest elegancki i kolorystycznie pasuje do każdego niemowlęcego ubranka. Dodatkowo, może też posłużyć jako szalik w nadchodzące wiosenne dni.  Sprawdź koniecznie poniższe produkty firmy Jollein w zestawie po 2szt. I koniecznie zaopatrz się w co najmniej  dwa takie zestawy na podmianę podczas prania już zużytych.

      1. Wersja apaszki bez wzorów w jednolitym kolorze
       • Wersja apaszki we wzory
        61a1d7b76be95
        apaszka jollein wzory braz

        Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi wariantami kolorystycznymi, w kategorii śliniaki i apaszki

        Favicon sklepu myciuszek

        Myciuszek

        Sklep dla niemowląt i małych dzieci, w którym znajdziesz produkty takie jak ubranka, pieluszki, przytulanki, pościele, otulacze, śpiworki oraz zabawki o wysokiej jakości wykonania. 

        Ostatnie posty

        Masz pytania o dany produkt?

        Jeżeli masz wątpliwości i dodatkowe pytania na temat jakiegoś produktu, śmiało pisz poprzez czat lub formularz kontaktowy!

        Masz pytania o dany produkt?

        Jeżeli masz wątpliwości i dodatkowe pytania na temat jakiegoś produktu, śmiało pisz poprzez czat lub formularz kontaktowy!