Dlaczego warto kupować body na zakładkę rozszerzane na ramionach? 2 ważne powody

lut 12, 2023

body na zakładkę -blog dotyczący asortymentu sklepu

Rodzaje body

Body na zakładkę to jeden z rodzajów tzw. „bodziaków”, które biorąc pod uwagę kryterium: zapięcia, możemy rozróżnić trzy rodzaje:

-body kopertowe

-body z napami na ramionach

-body na zakładkę rozszerzane na ramionach.

Najczęściej w sklepach spotyka się bodziaki zapinane na napy na ramionach, które zakłada się  przez główkę dziecka i takie też są najczęściej stosowane przez mamy. Wiele z nich uważa, że  takie bodziaki wyglądają lepiej niż te rozszerzane na zakładkę bez zapięć.  Może i racja? Kwestia gustu.

Zalety bodziaka na zakładkę

Niezaprzeczalną zaletą bodziaka na zakładkę jest jego funkcjonalność, ale czy wszyscy rodzice o tym wiedzą? Pierwsza zaleta: body na zakładkę rozszerzane na ramionach są zaprojektowane tak, aby w sytuacji awaryjnej, czyli takiej  kiedy zawartość pieluszki wyleje się na zewnątrz (i nie mam tu na myśli zwykłego siku), móc ściągnąć ubranko tak, aby nie ubrudzić niemowlaka i żeby wymiana pieluszki nie skończyła się kąpielą.

Uwaga, można tego uniknąć!

Właśnie dzięki body z zakładkami na ramionach, ponieważ dzięki temu, że mogą się one rozszerzać, można je ściągnąć – nie przez główkę,  ale w dół przez cały tułów. Nagle okazuje się, że dziecko nie jest całe brudne! Co za ulga. Drodzy rodzice, wiedzieliście o tej, jakże ważnej i przydatnej funkcji? Ponadto, druga ważna zaleta to brak metalowych zapięć u góry. Dzięki czemu, maluszkowi nic nie przeszkadza podczas snu, żadne metalowe elementy nie wgniatają się do ciała.

Polecany produkt

W opiece nad niemowlakami, należy korzystać z dobrodziejstw naszych czasów i dużego wyboru artykułów dla niemowląt. Trzeba sobie ułatwiać życie i stawiać przede wszystkim na funkcjonalność! Z tego powodu, polecam body rozszerzane na ramionach firmy Lait Baby, link tutaj. Występują w różnych rozmiarach i wzorach  oraz w wersji z krótkim lub długim rękawem, a co bardzo ważne, są wyprodukowane z najwyższej jakości materiału – wysokojakościowej  100% organicznej bio bawełny

body na zakładkę krótki rękaw
Favicon sklepu myciuszek

Myciuszek

Sklep dla niemowląt i małych dzieci, w którym znajdziesz produkty takie jak ubranka, pieluszki, przytulanki, pościele, otulacze, śpiworki oraz zabawki o wysokiej jakości wykonania. 

Ostatnie posty

Masz pytania o dany produkt?

Jeżeli masz wątpliwości i dodatkowe pytania na temat jakiegoś produktu, śmiało pisz poprzez czat lub formularz kontaktowy!

Masz pytania o dany produkt?

Jeżeli masz wątpliwości i dodatkowe pytania na temat jakiegoś produktu, śmiało pisz poprzez czat lub formularz kontaktowy!